Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
AutorZpráva
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:38 pm

*zájdem sem, najprv si sadnem na nejakú skalu a snažím sa vydržať a prečkať kým ma prejde zúrivosť*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:40 pm

*všimnem si niekoho a stále sa smutne hladím a nevšimám si ju ale je mi povedomá potom celkom dosť hlasno poviem* ožranka...
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:40 pm

*začujem niečo..* ha?! *zavrčím nahlas a pozriem smerom z kadiaľ to vyšlo..* ts *odfrknem*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:42 pm

je to ona pomyslím si a uškrniem sa prečo nemáš flašku v ruke ?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:42 pm

*zavrčím len niečo a snažím sa ovládať.. mlčím*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:44 pm

použijem Shushin a zjavím sa rovno pred tebou čo vieš o Hitsumarovi Hyotovi poviem hrubým hlasom bezcitne
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:45 pm

Hitsumaru? *pozriem na neho bez záujmu a mám čo robiť aby som ho nechytila pod krk..* Povedzme že som dlho o ňom nepočula..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:48 pm

Povedzme že keď mi nepovieš čo potrebujem vedieť zabijem ťa usmeje sa úprimne bez žiadneho strachu a aktivuje rinnengan aj MS a vytiahne epicky katanu z púzdra a priloží ti ju ku krku takže pýtam sa ešte raz čo vieš
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:50 pm

*chytím katanu pohodlne do ruky, aby ma neporezala.. odtiahnem si ju od krku, na istú chvíľu sa zjavia Gobiho oči a ja mu zlomím katanu* hovorím, že som o ňom dlho nič nepočula *zavrčím*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:53 pm

to mna nezaujima povedz mi v akej je teraz vesnici ? je mu jedno čo sa stalo katane a pustí rúčku katani
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:55 pm

nemám poňatia *zavrčím a hodím zvyšok katany na zem, kde sa zapichne*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:57 pm

zopakujem to povie trošku nervózním hlasom povedz mi všetko čo o nom vieš všetky informácie mne je jedno že si o nom dlho nepočula pozerá na teba očami
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 8:59 pm

nič neviem *zatnem ruky v päste a pozriem na neho, ale nepozerám mu do očí* len raz sme sa stretli to je všetko aj to mi skoro celý čas klamal..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:01 pm

vystrie dva prsty a smeruje ti nimi na to miesto kde sa pozeráš ahá ako ti možem veriť inak si vo veľkom nebezpečenstve jinchurriky
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:03 pm

ja nikdy neklamem.. *poviem keď sa zrazu zjavím za ním a mám démoní plášť*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:04 pm

fakt si myslíš že ak chceš so mnou bojovať že ma porazíš zasmeje sa psychopaticky nezabijem ťa len pre to že som člen konohy a ešte jedna otázka
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:05 pm

aká? *zavrčím nevrlo a snažím sa udržať aj chakru na uzde*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:07 pm

Sarugato Uchiha povedz mi čo o nom vieš povie a otočí sa bleskovou rýchlostou a snaží sa ti pozreť do oči
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:09 pm

*mám zatvorené oči, keď spomenie Sarua, zatnem zuby a mlčím*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:10 pm

kedže má zatvorené oči ma velké nevyhodi a chytím ju pod krk a začnem dusit mám dat do tej ruky chidori alebo budeš hovoriť dievčatko he ?
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:14 pm

*zavrčím, objavia sa rovno štyry chvosty, chytím ho za ruku a zlomím mu ju, potom odskočím..*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:16 pm

keď ju ideš zlomiť pohodlne ju zastrčím spet lebo mam ovela vetčšiu rýchlost a tvárim sa normalne keď vidím 4 chvosty začnem robiť pečate
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:17 pm

*zavrčím znova.. zrazu spod zeme na neho vyjde plameň.. *
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:21 pm

techniku absorbujem do seba vďaka rinnenganu a zasmejem sa je to bezcenne ale keď chceš umrieť teraz pfee dorobím pečate a zakričím Suiton: Bakusui Shouha veľká vlna z jazera sa valí na teba má ničive nasledky
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:22 pm

pch.. *pozriem na to.. zmiznem lebo zrýchlim... zjavím sa na jeden vyvýšenine už ako Gobi.. zavrčím*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 38 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 38 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 38 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: