Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nemocnicaa

Goto down 
+3
Angel Nakazawa
Nomi Ryushi
Namine
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:05 am

Z lékárny jsem přes skleněné dveře viděl vcházet Nomiho, který šel dál. Přišlo mi že mě neviděl a tak jsem v lékárně předstíral že si něco vybírám. Ve skutečnosti jsem se ale soustředil na jeho čakru a zjistil jsem, že je s dalšími dvěmi osoby, jejichž čakru už znám. Co tady ksaskru dělají?! Co dělají v Konožské nemocnici? To nemůžu mít chvilku klidu ?? (To by jste si asi měli říkat spíš vy =D ) Říkám si v hlavě a dívám se po lécích.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:07 am

neomlouvej se i ja jsem nebyl nejaktyvnější
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:08 am

nomi pod semnou někdo tady je otočím se
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:11 am

Nech ho Hiro... Dokud nic neudělá, tak ho nechám na pokoji a stejně za chvíli jdu, jen jsem chtěl vidět ještě naposledy Angel. *Usměje se.* Já se spíš chci omluvit za to, že jsem ji vystavil nebezpečí, když jsem ji nechal v té technice. Kdyby se něco pokazilo, možná by tady už nebyla.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:14 am

a kam jdeš zastavím se a otočím spadky no dobra ale jestli příště nekoho zabije je to tvoje vina protože tět jsme ho mohli zastihnout nepřipraveneho
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:15 am

Stejně mě už mohl vidět, když jsem přišel.. Musím do vesnice.. Hold moje vesnice ještě patří mě a tak se o ni musím starat... Mimochodem.. Včera jsem mluvil s Mizukagem a docela je šťastný z toho co se stalo tvé vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:16 am

to je fakt užasny tedadívam se na tebe naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:18 am

A hlavně.. Než odejdu... Angel ? Odpouštíš mi ? Jediné co potřebuji je to, aby si mi odpustila a já pak budu klidnější. *Usměje se na ni u dveří.*

*Pak se podívá na Hirota.* Tak promiň, ale trochu mi mizukage přijde jako nějaký hňup, když ho baví vesnice dobíjet.. A jsi tedy ještě vůbec kazekage nebo máš nějaké prostředky ? Vojáky ? Shinobi ? Nebo jsi s Konohou jen proto, že nemáš kam jít ? *Začne vyzvídat, protože mu to nedává smysl.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:20 am

jsem pořad kazekage a mam svoje shinoby a vesničany a musím se o ně starat a o vesnici taky ale mizu je něco jako nadřazený jsem naštvanej
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:20 am

Kluci,klid *usmejem sa* to skor ja som vobec nic neurobila a nebranila som sa vobec *zosmutniem*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:22 am

Nic si z toho nedělej.. Já jsem rád, že jsem ti byl na blízku a ochránil tě. *Přijde k ní a usměje se.* Odpusť mi prosím.. Usměj se a já půjdu, musím si vyřídit věci ve vesnici.. Ty můžeš přijít kdykoliv pokud budeš chtít.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 4:28 am

usměju seangel najez se potřebuješ to
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 5:22 am

*usmejem sa* dekuji vam obom za vsetko *zacnem jest polievku*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 5:38 am

Nemáš zač.. Pro tebe všechno co ti jen mohu dát... Ale i tak.. Omluvám se ti.. Odpustíš mi tedy ? Abychom mohl v klidu a šťastný odejít ? *Usměje se na ni a chytne ji za ruku.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 5:53 am

*zasmejem sa* jasne, ze ti odpustam, ved ani nieje zaco *usmievam sa*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 5:55 am

Ale je... Málem si přišla kvůli mě o život... Moc se ti omlouvám. *Chytnu tvé ruce a dám si na ně hlavu.* Nikdy bych si neodpustil, kdybych ti ublížil nebo by se ti něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 5:58 am

*sklonim sa k tebe* Nomi, zabudol si? Ja som taktiež ninja, tak mi prosim trochu ver ano? *usmejem sa a obijmem ta*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:02 am

Já to vím, ale včera by stačila jedna chyba a přišel bych o osobu, která je mi na celém světě nejvíc drahá. *Obejme ji též.* Nechtěl bych, aby si mi zmizela...
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:12 am

*som ticho v tvojom naruci* Nomi, neviem preco, ale asi ta mam moc rada *spustia sa mi slzy* ale nemozem si to dovolit...
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:13 am

V lékárně si nakonec koupím obvazy, desinfekci a malou lahvičku s tekutinou která hojí rány. Zaplatím a odejdu z lékárny. Jsem v místnosti kde je východ, schody do pater s pokoji pro nemocné a další věci. Podívám se ke stropu a schodům odkud tak nerad cítím ty jejich čakry, pak se otočím a vžchodem odcházím z nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:15 am

*Pohladí ji po tváři a usměje se.* A proč by si nemohla ? Můžeš vše co chceš. Pokud jde o tvého démona.. Tak to nebude problém.. Klidně opustím vesnici a vzdám se titulu.. Půjdeme někam kde je klid.. Někam, kde nikomu nebudeme vadit. *Dál ji hladí po tváři.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:28 am

*scervenam* Ale jja to myslim trochu inak, ze si to nemozem dovolit *sklonim hlavu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:36 am

Ale proč ? Co ti brání ? *Dívá se na ni se slzami v očích.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:41 am

Vies, ja som z Konohy a neskor som ju opustila a slubila som si, ze ked budem silnejsia sama v sebe, vratim sa do Konohy a nic mi v tom nebude branit. Ved vies, ninja musi skryvat svoje emocie, inak silmejsi nebude *slzy sa mi silno spustia* Dokelu *otocim sa od teba a zakryjem si tvar*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Jan 06, 2014 6:46 am

*Když ji uvidí plakat, tak ji vezmu ji za ruku a druhou rukou ji pohladím po tváři.* Je to naopak Angel.... Shinobi se stane silnějším jen pokud má pro někoho.. Miluji tě a nechci tě ztrati jen tak... Nechci, aby si mě opouštěla... Bez tebe budu nešťastný, ale když si to tak přeješ.. Nemohu to změnit. *Pohladí ji párkrát po tváři a usměje se.* A neplač.. Mám radši tvůj úsměv než slzy....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nemocnicaa - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnicaa   Nemocnicaa - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnicaa
Návrat nahoru 
Strana 7 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: