Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tsuchikageho Dům

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:28 am

*Když jde nahoru po schodech jdu pomaličku za ní a už se přibližujeme k ložnici.* Doufám, že víš, že je to čistě jen na tobě. Nechci, aby si se nutila do něčeho co nechceš.. *Říká to trochu nejistě a potichu.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:31 am

Neboj, ja sem i tak dost ospala, takze ja chci jenom spat *poviem potichu nervozne a furd som cervena*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:34 am

*Když dorazíme do ložnice a jdu před postel a ke skříni. Začnu si sundavat plášť, potom triko. Je vidět pár jizev. Potom si sundavá kalhoty a pak jde pomalu k posteli.* Nebude ti vadit, že budu jen takhle ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:38 am

*sčervenam ešte viac* Nie, je to v pohode, ved ty si tu ako ddoma *zakoktam nervozne a dam si dole topanky a rozviazem si suknu, pod suknom mam nohavice tristvrtove a dam si prec zbrane*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:40 am

*Prohlíží si ji docela dlouho, protože je to poprvé co ji vidí bez té sukně. Přiblíží se k k ní a trochu se k ní přitiskne tak na těsné doteky našich těl.* Jsi opravdu překrásná Angel... *Pohladí ji po tváři a pak jede po krku až k jejímu ramenu.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:46 am

ha? v duch vykriknem: iiik!...červenam ešte viac niekolkych sekundach mi bije srdce este viac*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:49 am

*Vezmu tvou ruku a dám si ji na hruď v místě srdce.* Cítíš to Angel ? Tohle co teď cítíš je to jak moc tě miluji... A já se tě ptám, jestli mi otevřeš dveře nebo mi je zavřeš před nosem. *Při posledních slovech se už nakláněl k ní a když dořekl, tak ji krátce , ale něžně políbil.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 10:59 am

Um...ja nechapem tvojjej otazke *pozeram sa so zmatenym vyrazom na teba a furd som cervena*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:03 am

Jestli mi dovolíš stát se tou šťastnou součástí tvého života.. To jsem chtěl vědět. Protože kdykoliv jsem s tebou, tak se cítím tak zmatený, protože vidím, že já jsem si svými city k tobě naprosto jistý, ale prostě to nikdy nemohu poznat u tebe. *Opět se nakloní a začne tě líbat, tentokrá tě však zvedne a pomalu s tebou ulehává na postel.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:10 am

Aha...no...um...ja te mam taky ráda, ale vies, co som ti vravela predtym *busi mi srdce ako o zavod* musim prv porazit Akatsuki, aby neskodili Konohe, ani inym vesniciam *divam sa ti do oci*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:13 am

Já vím.. Vím co si říkala.. Ale i tak mi můžeš aspoň opravdu zdělit své pocity Angel. Slíbil jsem ti, že ti pomohu Akatsuki porazit, ale opravdu si budu mnohem jistější, když budu vědět, že to není jen jednostranné. Že budeš tou, která mi do života přinese štěstí. *strčí ji ruku do vlasů a začne ji hladit po tváři a opět ji párkrát políbí.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:19 am

Ja tě mam ráda taky *spustia sa mi nahle slzy* nikdy nikto ma nezobral pod svoje kridla do Iwy. Nikto ma nezobral do bytu. nikto mi nedal jedlo. Nikto sa mi tak neotvoril ako ty. Čo si myslíš, že asi k tebe cítim *rýchlo ťa silno pobozkám*...Ale ja nemúžu...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:21 am

Já to chápu Angel.. A taky rozhodně ctím tvé rozhodnutí.. Jen jsem prostě potřeboval mít jistotu. A teď když ji mám, bude teď pro mě všechno lepší. *Usměje se a převrátí nás tak, aby si byla na mé hrudi a pak se nakláním, abych tě mohl políbit.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:24 am

*pobozkam ta tiež, a pri tom mi tečú slzy z mojej tváre na tvoju*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:34 am

*Když ucítí první slzy na své tváři přestane a začne ji slzy utírat.* Angel.. Proč pláčeš ? *Ptá se ustaraně.* Stalo se něco zlého ? Udělal jsem něco špatně nebo tobě nepříjemné ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:39 am

Ne, ty ne...*utriem si slzy* Tohle sem nechcela...tuhle emoci...nechcem aby ma brzdila *stale si utieram slzy*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:43 am

Jaká emoce tě brzdí ? Láska ? Ne.. To si nemyslím Angel. Láska ti naopak pomůže zesílit. Vždyť pokud máš osobu, kterou nade vše miluješ, přeješ si ji uchránit za každou cenu a tak zesílíš i pro ni... Ne jen pro sebe, ale hlavně pro tu osobu.. To by tě mělo popohánět dopředu. Toto by ti mělo pomoci zesílit. Já tě vždy budu chránit. *Jednu ruku ji dá na záda a začne ji po zádech hladit a ještě mezitím te druhou rukou vezme za hlavou a natlačí si tě tak, aby tě mohl líbat.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:53 am

Viš, čo sa hovorí: "Ninja nikdy nesmie ukázať v boji emócie".Ja musím zesílit *divam sa ti do oči a jednu ruku ti polozim na hrud a druhu ruku mam volnu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 11:58 am

Já ti pomohu zesílit Angel... Proto jsem tady.. Proto tu budu jen pro tebe.. A proč by se měl bát ninja ukázat emoce ? Tímto mottem se řídili mrtví ninjové, kteří kvůli tomuhle nepoznali lásku. *chytne tu ruku a proplete si s ní prsty.* Buď taková jaká jsi.. Ale rozhodně se neboj ukázat své emoce... Nikoho tím nezklameš a aspoň nebudeš balamutit sama sebe. *chvíli leží a pak ji dá pusu na čelo.* Páni.. Jsem tady.. U sebe doma, s dívkou, kterou miluji... Páni.. Jsem teď nejšťastnější muž na světě. *usměje se a dívá se do stropu.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:15 pm

*sčervenam a poviem* ja to myslim tak, ze ked sa clovek zamiluje, usadi sa a potom ma rodinu...lenze ja prv musim ochranit Konohu *lahnem si chbtom na postel a divam sa do stropu s tebou*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:18 pm

Usadit se... Angel.. Já tě miluji, ale neplánuji tě okamžitě požádat o ruku... Chci jen být po tvém boku a splnit ti tvůj sen. Proto s tebou chci být.... *Chvíli mlčí a pak se otočí, aby tě viděl.* Teď už jdi spát.. Měla si perný den. *Naposledy ji dlouze políbí, proplete si jednu ruku s tou její a druhou ruku ti dá kolem boků a přitulí se k tobě, hledíc ti do očí.* Oyasumi Angel...
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:24 pm

Oyasumi *zavriem oci a uz spim*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 12:26 pm

*Když vidí jak rychle usnula, usměje se a tak se ještě trochu přitulí a usíná s vědomím, že je nejšťastnějším mužem na světě.*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 3:32 pm

*Vzbudí se ze zlého snu. Pomalu a poruchu vstane, aby ji neprobudil a odejde poruchu z domu a Letí do udoli.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Jan 11, 2014 7:08 pm

Rano se brobudim brzo a sednu si a cekam na angel kdy se probudi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tsuchikageho Dům - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tsuchikageho Dům   Tsuchikageho Dům - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tsuchikageho Dům
Návrat nahoru 
Strana 5 z 19Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Tsuchikageho pracovna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Iwagakure no Sato :: Obytná časť-
Přejdi na: