Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jazero v údoli konca

Goto down 
+6
Angel
Ayame Rayto
Hyota Hitsumaru
Hiroto Yamashi
Maňásek
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:46 am

(Já stál u nich pár metrů, jinak čau kámo Smile )
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:49 am

//caw
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:51 am

*Přijdu k Angel...* (Předpokládám, že si to vybrala Very Happy ) Jste v pořádku Angel ? Vždyť jsem vám říkal, abyste utekla... Neměla jste na něj útočit, tím jste na sebe jen upozornila..
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:54 am

*sklonim hlavu dolu* (co mysliš presne? Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 8:59 am

(Ty brouky co se na nás měli přichytit Very Happy ) Angel ? Jste opravdu v pořádku ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:17 am

(jasne,jasne) *kyvnem hlavou*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:19 am

Proč si ztratila řeč ? Jak mám vědět, že jsi v pořádku, když mi ani neodpovídáš. Máš kde spát ? *Usměje se*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:21 am

*pozriem sa inde a neodpoviem*, lebo sa hambim povedat, kde žijem*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:24 am

Angel.. No tak.. Povídej. Nemusíš se bát.. Vždyť jsem ti slíbil, že ti neublížím a tak to taky dodržím *usměji se*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:26 am

*sklonim hlavu a poviem* Žijem vo svete...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:29 am

Tím chceš říct, že nemáš domov ? *Přijde k ní blíž..* Jen mi neříkej, že musíš spát i venku nebo někde v lesích ? Ty nemáš nikoho kdo by se o tebe staral nebo nejsi z žádné vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:32 am

*keď príde ku mne bližšie, sčervenám a zlaknem sa a priom uskočím* Bola som ve vesnici...
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:34 am

Vidím ty dva jak se k sobě mají a jdu dál. Vysednu si na větev a opírám se o kmen i když to není příjemné.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:40 am

*Uvidí jak se červená, tak se usměje.* Páni.. Už je to nějakou dobu co jsem viděl můj oblíbený druh dívek.. Ale víš čeho si ještě více cením na dívkách, které se červenají ? Jejich úsměv. *Opět se přiblíží a chytne ji za ruku.* No.. Tak dnes můžeš přespat v Iwě jestli chceš. *Usměje se na ni.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:45 am

*Nechápavo sa s červenou tvárou na teba pozerám a poviem* ale ja nemam peniaze *sklonim hlavu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:47 am

To není problém.... Máme ubytovnu a nebo by si jednoduše přespala u mě.. To už je na tobě. *Dál se usmívá, ale pak jen kouká na hladinu jezera, držíc Angel za ruku.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:50 am

Tak jo *hamblivo poviem*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:51 am

Tak není problém... A ještě něco.. Máš hlad ? *Podívá se na ni.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:55 am

*odletí*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:58 am

*kyvnek hlavou, ze nie a zrazu mi začne škrkať v bruchu a sčervenám od hamby*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 9:58 am

*uvědomil si že tam byl tsuchikage a tak se vrátil, přistál vedle něj, schoval křídla a čekal až si ho všimne*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 10:01 am

*Začne se smát.* No..Tak jsem dostal okamžitou odpověď. *Rozhlédne se a uvidí Angela tak se zeptá.* Přejete si ? *Už předtím pustil Angel ruku a jen se teď dívá na Angela.* Vás si pamatuji.. Vy jste ten z kanceláře Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 10:03 am

jo jsem to já *řeknu* dlužím vm omluvu.. nejsem na to nějak moc.. takže víc toho ode mě nečekej *záměrně tiká, lebo neuznává autority*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 10:04 am

No tak prosím... Jak chceš.. Tak prosím.. Máš volný prostor...
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitimeSat Dec 28, 2013 10:07 am

*divam sa pri tom na čudného chlapa vedla Nomiho*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jazero v údoli konca - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jazero v údoli konca   Jazero v údoli konca - Stránka 18 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jazero v údoli konca
Návrat nahoru 
Strana 18 z 32Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Lesy v údoli konca
» Údolí Kakusareta Rakuen + menší tavernička.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: