Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:24 am

Zakřením se když na mě poukáže a to mě urazí. NIc s ní nemám! Zvolám na něj nervně když stojím několik metrů za ním.
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:25 am

Itami já Hitsua nemiluji je to Idiot *Dá mu pusu na masku a snaží se odejít protože se stydí*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:27 am

oba dva mi lžete co sem vám udelal *povie smutne a pozrie sa na ruku potom mierne odstrčí Temari*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:29 am

Kusonoyaroo usotsuki! (Ty zasraná lhářko!) Tam venku si mi lhala! Zařvu na ní hlasitě, ale na Itamiho nereaguji.


Naposledy upravil Hyota Hitsumaru dne Sun Jan 05, 2014 1:33 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:33 am

Kuchiyose Edo tensei *Ze země vyjedou čtyři rakve a spadnou výka je tam Chiyo, Zabuza, Haku, Asuma.* Tak pojď Hitsumaru zabiju tě.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:34 am

Mám upřený zrak na ní a její záchodové budky. Otočím bulvy na Itamiho a zatím nic nedělám a ani neříkám.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:37 am

Temari prestaň nechci zakročiť *poviem nervozne* ak na neho zautočiš zemreš tak jisto ty na ní
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:51 am

Kývnu a nadále jen stojím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:54 am

ste blbý vlastný členove jedne organizace a delat tohle Temari sme jak rodina nechci slišeť už že "zabiju te" kdiž si ho milovala a on teba *povie a zasmeje sa potichu a je červený od smiechu ale iba vydieť ako sa chichoce inak nepočuť smiech*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 1:56 am

Já jí nemiluju..., vždyť to vidíš, ne ?!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 2:01 am

jasne to ani nechci jako členové akatsuki nesmíte mít citi no možna jo.. ale pamatujte na moje slova láska te lehko zmení láska te oslabí kdiž budete myslet na boj a na své zlepšeni a láska bude na druhém miste vše bude v porádku *povie a potlapká Hitsua po pleci*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:03 am

Nevíš co je to láska. Řeknu mu na oplátku.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:24 am

a to je dobre pretože by som tu nebol a bol by som niekde v nejakej vesnici zalubený uplne iný *poviem nervózne*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:34 am

Jakou máš vůli žít? Proč žiješ? Kvůli čemu? Vyptávám se ho.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:36 am

žiji kvúli tomu aby sem naplnil osud velkého vúdce Obita Uchiha moja vúle vlastne žiji kvuli tomu aby som našel na svete nekoho kto mne bude mat rád *usmeje sa* a to som dúfam pri Hokage ale tá ma nenavídi vieš ja niesom až tak zaslepený temnotou mangekyo sharinganu vidím ešte to svetlo
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:38 am

Říkal jsi, nebo jsem to teda tak pochopil, že jsi 'proti' lásce. Řeknu mu na to a dívám se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:41 am

//lol kdybys se mu dívam do očí tak bys se podíval do ms a do rineganu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:42 am

//Hiroto prečti si co si prave napsal ? Si uplne ??
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:43 am

// Dyť se mu tam dívám... to je teprve lol! Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:45 am

Sem proti protože sem ji nikdy nezažil *povie a usmeje sa*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:47 am

Si divnej. Řeknu docela troufale.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:49 am

to sem *povie a sadne si* ale vybral sem si cestu po ktorej pojdem a musím pokračovať
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:55 am

Stále stojím a po jeho sednutí ztratíme oční kontakt. Nemusíš, chci říct, jestli tě nebaví co děláš, proč u toho zůstávat?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 5:57 am

vyzerá to ako keby ma chceš odhovoriť od mojej funkcie ? Sice maš pravdu nebaví ma zabijať radšej by som žil kludný život pomáhal ludom ale tieto oči *poviem a pozriem sa na teba* mi to nedovolia a ktomu ostatný kagovia by ma neprijali ani nič také a teraz ja sa ťa spýtam načo žiješ aký maš ciel ? heh ?
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 6:02 am

KAI *Moje rakve sjedou do země.* Promiň Itami.!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 7 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Hlavná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Sídlo Akatsuki-
Přejdi na: