Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Konohy

Goto down 
+6
Temari
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Maňásek
Angel
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeThu Dec 26, 2013 1:49 am

*probudím se, kouknu kolem sebe a odejdu*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:33 pm

*procházím ulicí, přimou cestou z hradu k bráně, prohlížím si okolí a musím se smát nad těmi nenávistnými pohledy všech kolem mě .., prohlížím si domky, lidi ... a tipuju že se všem uleví až odsud odejdu ... Proto pokračuju dál ... a narazím na lázně, stoupnu si před ně a usměju se* Na tohle si moc dobře pamatuju ... *zasměju se* Tolik zážitků s Naminkou .. Ale to už je pryč .. *řeknu si pro sebe a vydám se dál, narazím na nemocnici ...* Heh ... Tady to moc dobře znám ... *zasměju se* Strávil jsem tu víc času než kde jinde ... *no, nakonec du zase dál, projdu kolem pár domů a narazím na knihovnu* Hah ... Tady jsem to nesnášel ! A Namine mě nutila tu být skoro furt .. prej kvůly tomu aby se ze mě stal lepší ninja ... To tak! *řeknu naštvaně, a du dál .. , narazím na ubytovnu shinobi* Té bych se raději vyhnul ... ale když jsem tu nejspíš naposled ... Tak proč ne ... Pamatuju si když tu byl chvíly můj bratr ... Al to byla vážně jen chvíle ... *pomyslím si a du dál, než dojdu k bráně, kouknu za sebe* Co vidím ..? Vidím prvního ... z klanu senju ... a druhého jakbysmet ... 3 .. o tom jsem moc neslyšel ... ale 4 byl narutův táta ... 5 ... vnučka prvního .. a nakonec Rokudaime ... Naminka ... *zasměju se a vydám se už konečně k bráně, když narazím na rámen stánek ..* Nemohl bych odejít z vesnice a nedat si rámen .. *proto si sednu ve stánku, a jeden si obědnám .. když mi ho přinesou pronesu* Děkuju Pane ... ITADAKIMÁSU! *rozpulím hůlky a pustím se do jídla, hltám a hltám a v tom mi chlápek řekne* Někoho mi připomínáš .... *když se ho zeptám koho řekne Naruta .. A to mě dost zarazí ...., ale mám lehkou hlavu a tak nakonec zaplatím, řeknu že to bylo výborné, pozdravím a rozeběhnu se k bráně/*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:38 pm

// Odkdy píšeš takový posty ? lol!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:12 am

*prídem sem a čakam na tých dvoch zatial si klaknem*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:14 am

*Příjdu sem*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:15 am

Dojdu je.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:18 am

teď se rozdelime jdete kam chcete a zjistite neco *povie a vydá sa niekde*
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:19 am

Hai *Odcházím*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:28 am

Um. Kývnu a odcházím jiným směrem.
Po rozdělení, jsem procházel ulicemi a snažil se najít nějaké místo, kde bych mohl něco zjistit. Zatím něvím, jaké místo je proto ideální.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 7:57 am

Praštím s tím a pomyslím si: Nebudu nic dělat. Skočím na střechu jednoho domu, který nevypadá obydleně a snažím se vycítit čakru Itamiho a Temari.


Naposledy upravil Hyota Hitsumaru dne Sun Jan 05, 2014 8:33 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:27 am

/Shisui: Chytí jednoho hada dá mu vzkaz pro Hokage.

Vzkaz:
*hada pošle Hokage.*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:28 am

*Přilétne do ulic Konohy a vnímá chakry ostatních.*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:31 am

*Ucítí chakru, kterou hledá, odlétne pryč.*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:34 am

*dobehne sem a vzdychá*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:35 am

*přiletí pár vteřín po itami, lebo je rychlejší když letí a přistane naproti němu*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:36 am

Zajímalo kdy naše mise zkončí a jak se to pozná,.. kde se najdeme. Říkám si a hovím si ležením na střeše jednoho né moc vysokého domu.


Naposledy upravil Hyota Hitsumaru dne Sun Jan 05, 2014 8:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:37 am

*priskáče sem po strechách a dopadne pri Angela* Itami, tentokrá ti to neprejde *hneď aktivuje MS* Katon: Hibashiri (Živel oheň: Rychlý oheň)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:38 am

*skopiruje techniku ktorú použije tiež takže ohne zblknu* hahaha si naivna ste ako šváby pletiete sa tam kde nemáte *smeje sa ale dáva pozor aj na neho aj na ňu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:40 am

Ty sa pcháš tam, kde nejsi vítaný..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:40 am

*dřepne si, položí ruku na zem, a jelikož je tma tak je všude temno... výhoda pro něj...*yami: svazující útok (angel použije jakékoliv temnější místo k protažení stínu které využije jako temnotu a spoutá nepřítele, temnota je tam silná že přinutí stím aby potivníka i pobodal)
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:40 am

(itami.. pro upřesnění.. není to vidět)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:42 am

*aktivujem časoprostor pretože som utok predpovedal* je to zbytočne démone tebe znám *ukáže na neho a tiene len márne presakuju cezomňa v tej rýchlosti stláči prsteň aby sa dostavili akatsuki všetkým to naznačí prsten*
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:42 am

*Přiletí sem. Hned po ní se objeví Akuma, která jí oznámí, že je tma.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:44 am

(eh itami.. to se opravdu nedá předpoídat když ode mě si viděl jeden útok... a ve tmě tmu nevidíš)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Jan 05, 2014 8:45 am

(každe jutsu se dá predpovedať sharinganom a na to jutsu robíš pečate ? )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Konohy - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Ulice Kirigakure
» Ulice Iwagakure
» Ulice Kumo
» ulice suny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: