Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ulice Konohy

Goto down 
+6
Temari
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Maňásek
Angel
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 8:57 am

Klon ho uslisi*vsak pockej ja te roztraham na sr*cky*rve jak kdyby patril do blazince
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 9:04 am

Jo, ty jsi určitě ten člověk, za kterýho jsi se představoval..
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Jan 08, 2014 9:06 am

Vzdychne a pak uz tam jen zbyde pisek
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 4:46 am

*Na ulici vytvorí jednu pečať a z rukáva jej vybehne niekoľko menších a väčších hadov, ktorí sa rozlezú po okolí* čím viac, tým lepšie.. Musím si dať na dedinu väčší pozor.. *zamračí sa, pretože nebude mať s dedinou žiadny kontakt* Tss.. *zasyčí a rýchlo smeruje ku bráne*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 6:52 am

*zmizne pomocou prstena*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeThu Jan 09, 2014 9:40 am

Když zapande slunce a je tma, tak Kagemane pomine a já si vytáhnu za kabátem prsten, nasadím jej a zmizím.
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jan 10, 2014 8:04 am

*odídem*
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Jan 12, 2014 12:47 am

*pokracujeme tadeto a nevidno Nam do tvare mame na sebe slamene klobuki a postupujeme pomaly po Konohe*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 3:22 am

*pomaly tadeto kračam cítim sa dobre a obzeram si vesnicu ľudia si ma obzeraju kedže ma nikdy nevideli a stále sa obzeram*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:19 am

*stále sa nechá tiahnuť*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:26 am

*zastaví se před domem ze kterého je slyšet hudba* tak šup, píj ať ti ta zábava jde líp
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:27 am

*zamrnčí a otvorí fľašu, ktorú jej dal Angel do rúk v pracovni. Ovonia ju* Fuuj.. Ja to piť nebudem..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:28 am

nedělej vlastu a pij *řekne a otevře svoji*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:29 am

Alee.. Vrrrrrrr.. *začne sa rozčuľovať a má chuť tú fľašu tresknúť o zem*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:31 am

no jen pij *řekne se smíchem nad jejím chováním* jednou za čas se snad můžeš chovat jako holka tvého věku *usměje se*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:32 am

To však neznamená, že hneď musím chlastať.. *priloží si fľašu k perám a napije sa. Ostane úplne bledá, keď to prehltne a postupne naberá jej tvár červenú farbu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:36 am

eště trošku *řekne a začne o sebe klopit z té své, uvědomí si že jí dal ten silnější alkohol, ale nechá to tak* dva loky a jdem dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:39 am

*poslúchne ho a znova sa napije z fľaše. Tentokrát trochu zadrží dych, aby tú ostrosť moc necítila. Zatvári sa ako keby umierala a zavre fľašu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeTue Jan 14, 2014 9:41 am

no a ideme dovnitř *usměje se a otevře ti dveře, není tam nic vidět lebo tam září světla*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 7:37 am

*zjavím sa tu a vykašlem krv* sakra čo to bolo Madara Uchiha to neni možne !!! *kričím na ulice*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeWed Jan 15, 2014 8:38 am

*odídem rýchlo do udolia lebo mám divny pocit*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitimeFri Jan 17, 2014 12:01 pm

Ryuu Ōkami


Po dlouhé době opět v konoze, bezvládné pohublé tělo, mrtvý a chladný výraz, úplně změněn tím čím jsem si prošel, bez bratra, o kterém zase nevím kde je jsem procházel ulicí, měl jsem hlad a žízeň, bohužel jsem neměl peníze ani na chleba, koukal jsem nad sebe a říkal si proč tak krásný svět, tvoří něco tak uboze zlého. Hvězda za hvězdou, svítili mi na cestu místo lamp a já jsem v klidu procházel dál, chvilkama jsem narazil na pár lidí, každý mě znal, i když jako úplně jiného člověka. I tak jsem měl ale náladu na nic, den byl šedivý, mrázl štípal až do kostí a já jsem tím vším musel procházet sám, bez kohokoliv, i bez té ubohé veverky která tam nejspíš někde už dávno umrzla, já ale pořád žiju, proč ale žiju? Proč všechno přežiju jenom já? Proč tu není můj bratr a nemrzne místo mě? Nebo matka a otec?! Tenhle život nikdy nebyl a nikdy nebude fér, právě proto žijeme, abychom k sobě nebyly fér, ale abychom se chovaly tak, jak se chováme, aby jsme byly těmi nejzlejšími a soutěžily mezi sebou, jakoby jediné čím člověk dokáže oponovat proti někomu jinému byla krutost, ale proč sakra? Asi je toho na mě moc.* Geh ... *povzdychnul jsem a vzhlédl k obloze* Naruto-Oneechan, co asi tak děláš? *pousmál jsem se a vtom kolem mne zavál přijemně teplý vzduch* Heh, asi něco opravdu správného, když takhle odpovídáš .. *Byla to náhoda, nebo mi vážně odpověděl? To bylo ale jedno a já se vydal vpřed. Po dlouhé věky žily tihle lidé blaženě ve světle, a nechávaly oddřít všechnu tu práci za ně shinobi, to ale skončilo, o to se postarám! Tohle jsou mé myšlenky, s kterýma se hodlám sdělit celému světu. Ano, někdy jsem vážně přeháněl, ale i tak, tohle vše bylo jako znamení, že můj čas jednou nadejde, a až se tak stane, budu připraven čelit všemu zlu tohoto světa, budu moct bojovat za své cíle a budu moct pomstít smrt všech shinobi světa, samozdřejmě těch dobrých .... Vlastně, všichni jsou v části zlý, ale v části také hodní ... Je těžké říct něco takového, a tak jsem toto téma nechal otevřené a pokračoval v cestě směrem k pracovně hokage*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Konohy - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Konohy   Ulice Konohy - Stránka 10 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Konohy
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Ulice Kumo
» ulice suny
» Ulice Kirigakure
» Ulice Iwagakure

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: