Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Next
AutorZpráva
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:06 am

-Smůla kamaráde, ale vím, kam si dopadnul.-  *Pomyslí si o Hitsumarovi a na chvíli zmizí. Potom se objeví za ním.* Doton: Kajuugan no Jutsu !! *V momentě je jeho tělo tak těžké, že se nemůže ani pohnout.* Neboj se.. Dokud tu budu.. Ty neumřeš.. Nesnáším vraždění.. Pokud budeš spolupracovat, dokonce tě i pustím.


Naposledy upravil Nomi Ryushi dne Sat Jan 04, 2014 10:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:07 am

*probudím se, protože mě probudí rány* Sakra co se to tu děje?! *pomyslím si* To tu nemá člověk ani trochu klidu? Celkem nevychované, bojovat tady ... u posvátných soch ... *dál si říkám v duchu, nakonec pomalu vstanu a nohou se opírám o sochu* Báka .. *facepalm*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:09 am

Ztěžknu a neunesu bolset a několika násobně hmotné mé tělo, tak spadnu na koleno a oto se opírám loktem. Snažím se vypořádat s těžkostí a v jedné ruce držím jednoruční pečeť. Jako by mě to zajímalo. Zareaguji na to co řekl.
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:11 am

Hele hochu.. Podle mě jsi moc mladý na to, aby si umřel... Ale pochyuji, že tě Kazekage jen tak nechá jít.. Já tě taky nenechám jít, dokud mi neodpovíš na otázky... A teď se ti omlouvám. *Všimne si té pečetě a na ruku mu silně šlápne.*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:13 am

Jakmile se jeho chodidlo přiblíží k mé dlani, tak mu rázem zmrne a nabere ledovou vrstvu. Máš špínavé podrážky.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:15 am

*je to ten s ladom. Pomyslim si*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:15 am

Ty malej smrade... *Ze zlosti ho obalí Jinton no Yoroi a led se okamžitě rozloží* Tak poslyš.. Zabiju tě hned a tady, pokud nebudeš spolupracovat. Nebo tě odvedu k Hokage a věř mi, že ona z tebe ty informace dostane.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:17 am

Zamyslím se, a pak si uvědomím že jsem jí už viděl. Tak mi nedupej do dlaně.
Návrat nahoru Goto down
Temari
Nukenin
Nukenin
Temari


Poèet pøíspìvkù : 298
Join date : 30. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:17 am

//Hiroto já sem pryč aha že Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:19 am

Angel... Buď opatrná.. Nechci, aby se ti něco stalo.. Momentálně je každý můj dotek nebezpečný, takže se drž trochu dál. A co se týče tebe. Pomůžeš nám nebo radši umřeš.. Pochybuji, že Itami stojí za smrt... *Podívá se na Hitsumara.*
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:20 am

Ty si nukenin, že? *pytam sa Hitsumara*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:22 am

Chm. Zabručím na Nomiho a pak ztěžcle otočím hlavu na tu holku, kterou si rozhodně nepamatuju. Dalo by se říct...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:26 am

Ještě jsi mi neodpověděl.. Promiň, ale nemám vezvyku se opakovat a ani mě nebaví nadávat, takže nepočítej, že mě vyprovokuješ.. Má trpělivost je hodně velká... Jen nerad ubližuji lidem, které ani neznám.. Pokud ovšem nenapadnou ty, které miluji.. *Věnuje krátký pohled Angel.*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:28 am

A co ti mám odpovědět ?
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:29 am

My už sme predtym bojovali, pamatate? *spomeniem si aj, že tam bol Itami*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:30 am

Co mají Akatsuki za lubem ? Proč jste unesli Kazekageho a jestli se máme opravdu bát ? *Podívá se na něj a pozoruje ho, kdyby chtěl něco provést.*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:31 am

Hm? Nevím že mluví na mě, tak mlčím a očekávám že to bylo střelené na Nomiho, který stojí za mnou ě něco odpoví.
Nevím, jsem tam nově. Odpovím prostě Nomimu.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:33 am

Odkial si vlastne? Kto si *pytam sa Hitsumara*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:36 am

Na to ti neodpovím. Dívám se na tázající. (Angel)
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:37 am

Promiň Angel.. Odpovím ti teď.. Vzpomínám si.. Ale tam jsem tuším viděl jen to jak zvládáš suiton.. Jak mám vědět, zda neskrýváš potenciál ? *Usměje se na ni. Pak se podívá na Hitsumara.* Mohly bychom ti pomoci, kdyby si se svěřil.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:41 am

Nechápem, ako si sa mohol pridať k Akatsuki *pozriem sa na zem smutne*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:44 am

Nepotřebuju! Důrazněji řeknu, když ten za mnou mluvil cosi o pomoci. Udělám zase v pravé ruce jednoruční pečeť a zavču oči. Nechápeš proč jsem se tam přidal? Přidal jsem se tam prostě jen tak..
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:47 am

Angel.. Vím, že mu chceš pomoci, ale nemá to smysl... Tenhle nám nic nepoví.. Víš co chlapče ? Tentokrát tě pustím, ale pokud se ještě setkáme, budu tě muset zadržet.. Angel.. Jdu ho propustit.. Pokud mu ještě něco chceš zeptej se.
Návrat nahoru Goto down
Angel Nakazawa
Nukenin
Nukenin
Angel Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 619
Join date : 27. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:50 am

Ty...potom si iba ďaľší úbožiak *poviem so smutným výrazom* nemáš žiadny ciel a ani potom nevieš kto si *začne sa mi trasť ruka*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 10:53 am

Možná jo. Snažím se zvednout.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 12 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: