Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
AutorZpráva
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:19 am

Ležím na zemi. Teče mi krev z břicha a téměř se nehýbu kromě pár otřesů. Mám otevřené oči jako by mi měli vypadnout z důlků.
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:21 am

Takze žije *poznamenam potichu aby to obsadená počuli* Sarugato povedz mi ty mám ho ušetriť ?
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:25 am

(Jak dlouhý pro mě to Tsukyomi bylo?)
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 5:26 am

(okolo 90 hodín)
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:05 am

hm... nehaj ho žiť *odpoviem*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:13 am

Zachránil zradca zradcovi život dobre hitsu nájdi si rýchlo pomoc lebo vykrvacas *kopnem ho do ramena a obratim zrak na sarugata* dobre o čom sa chceš teda rozprávať ?
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:15 am

Veď si nechcel ... *chytím hitsua dám ho do časoprostoru ku hadom nech mu zašiju zranenia a keď sa postarajú o teba zas sa zjavíš tu*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:17 am

Mám dobrú náladu veci vychádzajú ako majú cítim nejakú ľútosť ale ta do pomsty nepatrí
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:21 am

stojíme zoči voči proti sebe dokonca som aj rád... ale aj tak som už dosť bojoval v minulosti...už nemusím... *sadnem si na kameň a rozmýšlam*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:24 am

Inak teraz úprimne chceš mi odplatit tvoju smrť ? Či uz chápeš prečo som ťa zabil ? Keby som ťa nehal žiť si uvezneny v temnote ale to asi nechápeš že nie ? *poviem a rozmýšľam* si iny ako pred tím odlobodil som ťa
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:26 am

mám ťa chuť zabiť ale nezabijem *milo sa zasmejem a poviem* Ne chápem ťa a ďakujem ti za to...teraz chcem mier s tebou
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:29 am

Mier ? Si strielas ? Si nebezpečný Sarugato si posmech sveta *tvarim sa vážne a potom spustim rehot* robím si srandu hej *stále sa psychopaticky smejem* bola sme priatelia 10 rokov a možem ti veriť primam to *predložím pred seba ruku a čakám či mi ju poda*
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:31 am

Je príliš skoro si podaď ruky bratre... *odpoviem a tiez sa psychopaticky usmejem*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:33 am

Hmm nezmenil si sa *prestanem sa smiať*
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Sarugato-kun
Nukenin
Nukenin
Sarugato-kun


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:36 am

čo ty vieš ... teraz už nič nevieš...hlavne o mne...stretneme sa ešte a považuj ma za spoločníka...kto vie môžno ,že dám svôj život za tvôj *odpoviem a oddídem*
Návrat nahoru Goto down
Itami Uchiha
Jounin
Jounin
Itami Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 543
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:38 am

Nebude potreba aj ja ta berem ako spolocnika Sarugato-kún *poviem kamaratsky a zmiznem v kamui*
Návrat nahoru Goto down
https://narutoultimate.slovakforum.net
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 6:40 am

Když mě odkopl, (reaguju ještě na starý posty. Ten můj se totiž neodeslal.) tak sem se povalil a byl jsem zády k zemi. Nebyl jsem při vědomí, ale oči jsem měl otevřené a ani nemrkli. Vyrysovali se mi i kruhy pod očima. Teď jsem v časo prostoře.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeTue Jan 28, 2014 9:53 pm

Časoprostor už mě uvolnil a já se probral. Už jsem byl ze Tsukiyomi celkem v pořádku. Do hajzlu! Čapnu si a vytáhnu si mastičku kterou jsem si koupil v Konoze. Přemažu si mastičkou ránu na břichu a sundám si na chvíli tričko. Po půl hodině jsem se zvedl a oblékl se. Mám díru v triku a kabát mám zezadu potrhaný. Veacím se do Iwy.
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeWed Jan 29, 2014 9:46 pm

příjdu sem a vzpomínám na časi kdy jsem tady byl
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeThu Jan 30, 2014 8:20 am

chvíli trénuju a pak si odpočinu
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeTue Feb 04, 2014 5:36 am

jdu kolem a přemýšlim a v ducu si řeknu*ach jo to je ale nuda *pohvizduju si tu a poté jdu trenovat
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeTue Feb 04, 2014 7:41 am

když dotrénuju lehnu si di trávi
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitimeSat Feb 08, 2014 11:16 pm

poté odejdu do suny
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 41 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 41 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 41 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: