Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:25 pm

mojou rýchlostou som ju sledoval a zjavil som sa kus pri nej Bijju ak ju chceš ušetriť vypadnite alebo nech mi povie čo chcem povie uplne kludne a aktivuje susanno kosti sa začnu objavovať zatial len prvá forma z oka kde mam sharingan mi vynde kvapka krvi a držím si ho
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:30 pm

Nevieš ešte sám seba ovládať, milý Uchiha *zasmeje sa Gobi mojím hlasom a chvostom sa po ňom zaženiem* A čo keď povieme že naozaj nič nevieme?! *zavrčíme ako jeden*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:33 pm

susanoo kostenou rukou vyblokuje útok ruku mu mierne odrazi ehm tak vám neuverím usmejem sa a pustím si oko aktivujem druhu formu susanoo sa obali svalmi a potom hned tretiu na susanne je velké brnenie z oka mi zase stečie krv ach kusok zasrčí a zaženie sa susanoo jednou rukou po tebe
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:35 pm

*zreve Gobi, zahryzne sa mu do ruky, vyhupne sa na jeho chrbát (Susano o) a potom začne vytvárať bijuu damu*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:37 pm

predpovedal som jeho útok sharinganom a gobiho chytí za rebrá a odhodí ho a susanoo celý čas sme ti pozerali do oči
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:39 pm

*celý čas ich mám zatvorené oči aj v Kokuovej podobe.. zastaneme, a znova vytvárame bijuu damu*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:40 pm

normálne stojíme a použijem na mna a na susanoo časoprostor takže nás všetko prejde a usmievam sa v klude
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:41 pm

(ešte to nebolo vyslané ._.) *prehltne bijuu damu a rozbehne sa na neho*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:42 pm

(ja viem len sme to aktivovali predom lebo to vidno že sa to vysiela) stále sme v časoprostore a usmieva sa
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:44 pm

*skočí na neho a prejde cez neho.. potom vyskočí hore a vyšle bijuu damu na celé údolie (ničíme to ._.)*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:46 pm

par stromov horí ale mi sme mali časoprostor takže nás to obyšlo a deaktivujem ho potom sa sústredujem na oční kontakt na kokua a pripravujem techniku
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:47 pm

*presne na toto sme vyčkali, vďaka vycíteniu, dopadli sme na zem a vyslali rýchlu ohnivú guľu, stále máme zatvorené oči*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:48 pm

ohnivá gula susanoovi nič neurobí a vyzerám veľmi sústredene kukám sa presne na hlavu kokua ta začína pomaly sa točíť
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:49 pm

*odfrknem, zavrčím a rýchlo odskočím z toho dosahu..*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:52 pm

sakra zamrnčím a držím sa za oko a mierne sa trasiem susanoo je v obranej polohe a dá ruku na zem použije kuchyose a vďaka rinnenganu sa tu zjaví velký mamut taký velký ako susanoo a má rinnengan rozbehne sa na teba ohromnou silou
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:53 pm

*zavrčím len, odhodím to čo na mňa poslal a začnem behať po celom údolí, lebo už Gobi zistil čo je to za techniku*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:56 pm

mamuta len tak lahko neodhodíš a velkou rýchlostou beží za vami a chce vás nabrat rohmi v ktorých je velká sila ja stále pozorujem pohyb Gobiho vďaka sharinganu ktorý je viac menej vyčerpany (sharingan je výčerpany)
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:58 pm

*zavrčím a trochu zrýchlim, otočím sa vyšlem na neho ohnivú guľu, a potom pokračujem v pohybe*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 10:00 pm

uhne a vyvolám dalšie zviera je to trojhlavý vlk ktorý chrli blesky obklúči ti cestu zjaví sa rovno pred tebou a mamut je za tebou ja sa zasmejem a vlkovy z očí z nosa aj z úst idu blesky rovno do teba snažia sa ťa trafiť
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 10:02 pm

*pozerám na vlka akoby si robil len srandu, preskočím ho a nechám ich nech sa zrazia*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 10:05 pm

keď ho preskočíš znová preskoči teba lebo je ohromne rýchli a chŕli raiton mamut je pomalší tak ten stále ide po tebe ja sa len usmievam nehávam ťa vyčerpávať
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 10:48 pm

Přijdu sem stejně jako předešlý den. Po cestě si říkám: zase to skoro všechno roztálo. Docházím až jsem skoro na místě.
Návrat nahoru Goto down
Alex Hyakishi
Anbu
Anbu
Alex Hyakishi


Poèet pøíspìvkù : 384
Join date : 12. 01. 14

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 2:36 am

*len nazúrene zavrčím.. dupnem na zem a roztriešti sa okolo mňa, teda to zasiahne obidvoch.. zrazu ho preskočím, spadnem do jazera, kde zruším premenu, vyjdem a zmiznem preč*
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 2:39 am

*zvieratá stihnú ujsť a neskoro si vsimnem že zmizla a odvolam úvery zrušim susanoo vypnem MS a aj rinenngan*
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitimeSat Jan 25, 2014 3:35 am

Uvidím Itamiho, ale nic neříkám a sednu si k břehu jezera. Dlaň položím na hladinu vody.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 39 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 39 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 39 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: