Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pracovňa Hokage

Goto down 
+6
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Angel
Maňásek
Hiroto Yamashi
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorZpráva
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:25 pm

*pozrie sa na tvoju ruku s kapesníkom a potom vystrie ruku, s ktorou si chytila oko. Vidí na nej krv. Zasyčí.* Stále to nechce prestať?.. *opýta sa sama seba a pootvorí pravé oko, ktoré mala zavreté. Vytečie z neho ešte trochu krvi a kvapky dopadnú na zem pred ňu* Jo, môžeš *povie trochu poraženeckým tónom, pretože si nechcela zababrať ďalší plášť.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:31 pm

*opatrně ji jednou rukou odrhnul vlasy aby nebyli špinavé od krv, přecejenom na bloďatých vlasech by to bylo vidět a opatrně a velmi jemně utírá krev co jí teče po tváři a i těsně pod okem, u oka se to snaží udělat tak aby to bylo co nejlépe, ale zase aby se nedotkl oční bulvi, když už to má trošku odstoupí* no hotovo *usmál se na ni*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:36 pm

*pripadá jej to divné, že sa o ňu takto stará, ale kašlala na to* Ďakujem, *povedala*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:37 pm

není za co *usměje se* třeba je to omluva za tamto *usměje se a kapesníček zmuchlá do kuličky kterou hodí do koše*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:39 pm

*mávne rukou* Na to už kašli, *zamrnčí a chytí sa za krk* potrebovala by som sa niekde zrelaxovať *povie skôr sama pre seba*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:42 pm

zajdi si do lázní, třeba to pomůže *usměje se už se začínal ve vesnici orientovat takže už věděl covesnice nabízí*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:44 pm

áá, vidíš.. To je veľmi dobrý nápad.. Takto v noci.. *pousmeje sa*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:46 pm

No co aspoň tam budeš sama *řekne, snad se trefil, moc nechápal jak to bylo myšleno*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:49 pm

*divno naňho pozrie* Myslela som to skôr tak, že je tam lepšia atmosféra, ale.. nechceš tam ísť so mnou? CChodím tam radšej s niekym..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:50 pm

*pokrčí rameny* no dobře, aspoň vuidím jak to máš s vodou *usměji se na ni*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 2:52 pm

Ak si si myslel, že sa vody bojím, si na omyle.. *pretočí očami a vydá sa preč z kanclu, rovno k láznam*
//píš už tam
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeThu Jan 02, 2014 9:23 pm

příjde sem klon upozornit hokage
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 5:26 am

Ryuu Ōkami
*probudí mě škrabání na dveře, protože sedím na židly a jsem dezorientovanej, ihned z ní spadnu* Gáhahaha, kde to sakra jsem?!
*zakřičím na pracovu a zasténám od bolesti* Ghrrr ... Kde mám hole?! Nééé .. Naminko .. Ty mě sem dotáhneš a odejdeš .. a co já mám teď dělat ležíc na zemi?! *říkám rozčíleně* Tak to hold uděláme bolestivě ... *začnu se pomalu rukama tahat ke dveřím a přitom syčím od bolesti* Au.... *doplazím se až ke dveřím kde začne další boj ... Boj s klikou, , nejdřív se tam pokusím sáhnout,ale kvůly mému oslabení mi křupne v lokti a já spadnu na zem, nakonec se opřu o dveře a otevřu, dopadnu na záda,v tom na mě skočí Midori* A heleme se ... Takže tebe nechaly za dveřma s míma holema? Doufám že si je ohlídala ... *zasměju se a natáhnu za sebe ruce, přitáhnu k sobě hole, podepřu se a vstanu* Kam asi šla? Žádnej papír ... Nic ... Chjo ... Ta je vážně hrozná .. Už jsem s ní snad měsíc nemluvil! *v tom si všimnu klona tsuchikageho* Heh ... Zdravím ... Eee .. Pane ... *zasměju se a po chvíly mlčení se rozhodnu odkulhat pryč, než dojdu ke schodům* Ááá .. Můj dávný nepřitel! Dneska mě neporazíš ... *v tom jsem se ale mílil, první šlápnutí a už jsem se dolů kutálel jako hruška ...* Sakra *řeknu ležíc pod schodama na zemi ... Jako rutynou se podepřu holí, druhá bohužel při pádu křupla ... když už skoro stojím, po tolika pádech křupla i ta... Já dopadl na zem* Doháje ... Co teď? ém ... Midori ... Viděla si tu tu blondýnku viď ? *začne kroutit ocasem* Prosím ... najdi ji* Midory odběhne pryč a já bezvládně ležím na zemi* Snad to zvádne...
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 6:37 am

//Matadato: *Vše se stalo tak rychle, že nestihl zareagovat. Vyběhne za ním a vidí ho,jak se válí na zemi.* Tohle mi nedělej Ryuu... Hokage řekla ať na tebe dohlédnu... Nesmíte nikam utíkat jak se ti zachce. *Vezme ho do náruče a opět ho odnese do kanceláře.* Nikam nechoď ! -Do hajzlu kde je Shisui ? Takhle tu musím zůstat a dohlížet na něj, místo toho, abych šel za Tsuchikagem. Do hajzlu !! - *Myslí si a dál jen sedí poblíž.* Prosím vás.. Iznamte mi, kdybych vás musel odnést do nemocnice ano ?
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 7:55 am

Ryuu Ōkami
É .. ne ... a ... nevykejte mi .... prosím ... připadám si staře .. a to snad nejsem ...á .. děkuju *řeknu když už ležím v kanceláři* Jen bych potřeboval nové hole... tyhle jak- *nedořeknu to a chytnu hroznou křec v nohou* Sakra! Ghhh ... Co to je?! Strašně to bolí!! *začnu syčet a křičet, v tom to přestane, všechna bolest je pryč a já se pokouším vstávat, bez jakýhkoliv problémů vstanu a rozhlížím se kolem sebe* Nevíte kde je Hokage? *v tom přiběhne Midori a skočí mi na rameno* Á ... tak už si zpátky? *usměju se* Ale Namine tu nikde neni .. takže si asi neuspěla ..
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 8:13 am

Matadato: Omluvám se... Ale i tak nikam nesmíš.. Hokage se o tebe bojí a já tu jsem proto, bych ji na slovo poslechnul, takže tu prosím zůstaňte. Hokage je silná.. Zvládne to.. Kdyby byla slabá, vůbec by se s ní můj sensei nezdržoval. *Usměje se a dál sedí.* Jsi si jistý, že nepotřebuješ do nemocnice ? Pomůžu ti tam klidně dojít.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 8:18 am

Ne ... Já potřebuju za Hokage .. nebojím se o ní, jen jsem s ní nikde dlouho nebyl ... *sednu si na pohovku do tureckého sedu* Pořád je někde s tím okřídleným hňupem ... A to si říká že je můj "sensei" *nejdřív se mračím, pak ale změknu* Dřív jsme byly nejlepší přátelé .. A teď se vůbec nevídáme .. Není to fér ... ! *dám si ruce na kolena* Vůbec nemám na tomhle velkém světě co dělat ... Jenom se tu unudím k smrti .. V boji jsem k ničemu ... A to jsem se chtěl stát Hokagem ... *říkám ti to, jako bych tě znal od mala ... A přitom tě znám chvíly ... Jako kdybych už to ze sebe musel vyhrknout ...* Ale to někdo jako ty nepochopí ... *vstanu* Promiň ... Ale musím jít ... Teď když už mám nohy v pohodě .. Nemusíš se o mě bát ... *usměju se* Díky za pomoc ... *přijdu ke dveřím a otevřu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 8:32 am

*Přijde k nim a zavře je.* Promiň, ale jak jsem řekl. Dal jsem slovo senseiovi a Hokage.. Takže tě nemohu pustit. Jediné co mohu, tak to, že tě doprovodím a nebo tu jedoduše zůstaneme a počkáme na Hokage... A když jsme u toho. Ten okřídlený bude nejspíš ten drzý tápek, kterému jsou všichni ukradení že ? Podle všeho se neumí ani omluvit. *Stoupne si před něj.* Takže.. Buďto jdete se mnou nebo nejdete nikam.
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 10:03 am

Ryuu Ōkami
Ale-Ale ... To že řekla že se o mě má starat, platilo když jsem měl něco s tou nohou, teď už jsem v pořádku ... *kouknu do země* Já .. Slibuju že nic nebudu vyvádět, prostě nechci být tady .. Je tu nuda. .. A ... Já nemám rád nudu ... To proto chci jít pryč .... Chápeš? *zamračím se a kouknu na tebe, přitom Midori jen mlátí ocasem ze strany na stranu*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:13 pm

Ryuu Ōkami
*probudím se, když vidím že ten týpek furt spí, pomalím kručkem du ke stolu, protože jsem ale moc těžkej, vím že by ho to vzbudilo, potom si vzpomenu na midori* Ém .. Midori, doběhni k tomu stolu .. A vytáhni všechny učící svitky co tam sou .. Prosím ... *Midori pomalým a ladným čtyřnohým krokem doběhne až tam, vytáhne svitky ... Sice po 1 a pomalu, ale všechny odnosí ke mě, já potom začnu hledat ty které potřebuju .. A to svitky po Narutovi-niisan ..., svitky na kombinaci živlů s rasenganem .. a na koncentraci chakry, když je mám, všechny ostatní nechám Midori odnosit zpátky do šuflete ..., svitky si dám do baťůžku a vezmu papír s tužko, začnu psát dopis, potom ho sruluju a zapečetím, nahoři sruloveného papíru je napsáno Pro Hokage-sama*
Pro Hokage-sama:

*papír nechám na stole, a pomalým krúčket vyjdu z kanceláře, za sebou lehce bouchnu, ale ten z Iwy dál spí ... proto projdu chodbou jako duch, vyjdu ven před hrad, kde eště všichni spí a ulicema směrem k bráně*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jan 03, 2014 11:26 pm

KLON tady sedí za dveřma
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 12:29 am

*Přijde za dveře se sklopenou hlavou. Posadí se naproti Hirotovu klonu, aniž by o tom věděla. Cítí jeho chakru, ale má za to, že Hiroto je v kanceláři. Vzpomene si na situaci, kdy nechtěla zaplatit v Ichiraku.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 12:51 am

klon se na tebe podíva krvelačným pohledem a řekne ti*co tady nukeninka dělá
Návrat nahoru Goto down
Ayame Rayto
Nukenin
Nukenin
Ayame Rayto


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 2:09 am

*Dojde jí, že Hiroto je kousek od ní. Uchechtne se.* Nukeninka sedí a čeká, až Hokage přijde, *odpoví, přičemž se ale dívá příliš nápadně na zem.*
Návrat nahoru Goto down
Hiroto Yamashi
KAGE
KAGE
Hiroto Yamashi


Poèet pøíspìvkù : 857
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitimeSat Jan 04, 2014 2:42 am

My uz jsme se videli ne *usmeje se *a kde mas toho psa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pracovňa Hokage - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pracovňa Hokage
Návrat nahoru 
Strana 9 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Mizukageho pracovna
» Tsuchikageho pracovna
» Hokage monument
» Hokage - techniky
» Izba Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato :: Hokageho hrad-
Přejdi na: