Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pracovňa Hokage

Goto down 
+6
Hyota Hitsumaru
Nomi Ryushi
Angel
Maňásek
Hiroto Yamashi
Namine
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutorZpráva
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:09 pm

teď si děláš srand žejo? *podívám se na ni vážně*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:11 pm

Vypadám na to? *obrátim sa na teba s kamennou tvárou. Potom sa pousmejem a prejdem ku gauču, na ktorý sa rozvalím*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:12 pm

umm.. ty hele.. usmívej se častěji, sluší ti to *usměji se*a je to první kok k zábavě *dodám* a proč pro tebe slovo zábava neexistuje?
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:15 pm

S úsmevom nemám problém *podložím si hlavu rukou a zavriem oči* zábava.. hmm.. nepotrebujem ju
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:16 pm

ale prosimtě, každý člověk ji potřebuje i démoni potřebují zábavu, uvolňuje dodává pocit života *řeknu a usměji * tak se jště usměěěj prosíím *žebrá*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:21 pm

Čo za to? *spýtam sa a otvorím jedno oko*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:26 pm

umm co chceš? *zeptám se*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:28 pm

*venujem ti jeden úsmev a potom poviem:* Už môžeš odísť..
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:30 pm

mě se nikam nece *usměji se* ale opravdu nedělám to abych tě provokoval, jen proto že stejně buĎ budu bloudit vesnicí a nebo hlídat kageho jak spí, tu druhou možnost radši
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:31 pm

Poviem to teda inak.. Odíď z kancelárie.. *poviem už s oboma očami zatvorenými*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:33 pm

*příjdu k oknu a otevřu ho, sednu si ven a opět ho zavřu, sednu si na rám a koukám na konohu*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Dec 24, 2013 3:34 pm

*ešte dlho rozmýšľam, a potom zaspím*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:07 am

*Prebudím sa a oči ma našťastie už nebolia. Pozdvíham všetky papiere a privolám jedného člena ANBU jednotky, aby mi zohnal nový stôl a starý odniesol preč. Tak aj urobí. O chvíľu tu mám nový stôl, na ktorý položím papiere. Sadnem si za stôl a začnem ich triediť. Rukou si podopriem hlavu a znova privolám jedného z ANBU.*
/ja: Uistite sa, že bariéra okolo dediny je dostatočne silná proti votrelcom a nečakaným útokom.
/ANBU: Hai, Hokage-sama
/ja: Ešte niečo.. Pri bráne dočasne stoja dvaja Jouninovia, ale kvôli udalostiam zo včerajšku ich čo najskôr nahraďte 2tímami ANBU strážcov po dvoch.. podotýkam - čo najschopnejších! Budete sa meniť v 4hodinovom intervale, aby ste mali dostatok síl.. Každého príchodiaceho, ktorý sa už len dostane do blízkosti brány, mi hláste!
/ANBU: Hai!
/ja: Môžeš ísť *začnem robiť papiere*
/ANBU: *zmizne*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 1:43 am

*Keď dorobím papiere, vstanem od stola a zakrvácaný plášť hodím do koša. Otvorím druhé okno, ktorým vyskočím von v civile.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 3:59 am

*postavím se na římse okna a skočím dolů, rozstáhnu křídla a co nejrychleji a nepozorovaně vyletím do oblak a odletím*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:30 am

*přiletí k oknu kde předtím seděl, sedne si na římsu, ví moc dobře že ho nikdo neviděl letět, znuděně se dívá na vesnici a chvílema do pracovny zda tam není hokage*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:34 am

*Dorazím aj s Nomim do kancelárie. Hneď ako otvorím dvere, vidím Angela na okne.* Nech sa páči, Tsuchikage, posadte sa *ukážem na pohodlné kreslo pred stolom. Podídem k oknu, ktoré otvorím* Čo tu chceš? *spýtam sa Angela a popritom sa otočím naspäť ku stolu a sadnem si zaň.*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:36 am

*pootočím se a sednu si v okně líp* jsem tu už od včera, říka jsem že nespím a nemám stejně co dělat tak se dívám na konohu *odpovím*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:38 am

Ak teda nič nepotrebuješ, mohla by som ťa požiadať, aby si odišiel? Mám tu jednanie s Tsuchikagem *pohodím hlavou smerom k Nomimu*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:39 am

stačí když zavřu okno? zjistil sem že přez něj nic neslyším *usměji se* mám to tu vyhřáté
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:40 am

Myslím, že som sa vyjadrila jasne.. *stále s tebou komunikujem otočená chrbtom k tebe a sediac za stolom*
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:43 am

když se to tak vezme, tak já tam svmi nejsem, jsem jinde já jsem venku vy uvnitř *usměji se*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:49 am

Nerešpektovanie Hokageho sa trestá *poviem kludne a na tvári sa mi zjaví slabý úškrn. Postavím sa od stola a osobne zavriem za tebou okno. Opriem sa o radiátor a skrížim si ruky na hrudi* Čo teda potrebujete, Tsuchikage?
Návrat nahoru Goto down
Angel
Jounin
Jounin
Angel


Poèet pøíspìvkù : 526
Join date : 22. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 6:50 am

umm to jí asi nedošlo že todle sem chtěl udělat celou dobu *zabrble si a otočí se na konohu*
Návrat nahoru Goto down
Nomi Ryushi
KAGE
KAGE
Nomi Ryushi


Poèet pøíspìvkù : 651
Join date : 23. 12. 13

Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Dec 25, 2013 7:17 am

*Zaklepe na okno a pak ho otevře.* I když jsem vás slyšel, tak stále toto je jednání dvou kagů, takže se sem nemůže plést obyčejný shinobi, tak prosím vás nerušte a odejděte. Prosím vás jako Tsuchikage. Neberte to ve zlém, ale když s někým jednám, chci si být jistý, že nikdo neruší a jestli se bojíte o Hokage, tak nemusíte.. Mé schopnosti se jejím určitě rovnat nemohou. *Usměje se a čeká na jeho reakci.* Dlouho ji nejspíš stejně nezdržím, takže se může vrátit coby dup.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pracovňa Hokage - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pracovňa Hokage   Pracovňa Hokage - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pracovňa Hokage
Návrat nahoru 
Strana 5 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Mizukageho pracovna
» Tsuchikageho pracovna
» Hokage monument
» Hokage - techniky
» Izba Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Vesnice :: Konohagakure no Sato :: Hokageho hrad-
Přejdi na: