Naruto ultimátna generácia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitajte
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Údolie konca

Goto down 
+13
Akuma Okami
Mizaharu
Angel Nakazawa
Temari
Hiroto Yamashi
Nomi Ryushi
Maňásek
Hyota Hitsumaru
Itami Uchiha
Hideaki
Yuinkan Kimoj
Angel
Ayame Rayto
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next
AutorZpráva
Reiner Nakazawa

Reiner Nakazawa


Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 02. 01. 14

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 3:25 am

PŘÍJDU SEM chvíli se dívaam na dvě sochy a pak odvratím pohled a jen se zatím procházím
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 9:18 am

K syčení? *řekl jsem hádavě, celkem mě to zajímalo, ale k čemu slouží jsem netušil. Zarazilo mě to co udělala, prakticky mě zaráželo celkově vše, zvedl jsem hlavu, a odstoupil kus do zadu, podíval jsem se jí do očí a přemýšlel nad tím co zamýšlí, nakonec jsem se olíznul, nevěděl jsem proč, ani záměr. .. Prostě jsem to udělal a čekal na její reakci*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 9:33 am

Jazyk hadov je špeciálny.. *pustí mu ruku, keď sa od nej odtiahne,* dokáže ním cítiť pachy a orientovať sa v prostredí.. *vysvetlí mu,* a práve preto.. *vyhrnie si tričko, aby odhalila svoju pečať okolo pupku,* mám v sebe niečo veľmi podobné hadovi.. *prstom obkrúči po obvode pečať a tričko si stiahne naspäť dolu,* ..aby som vedela, kde si..
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 9:40 am

Ryuu Ōkami
Lžeš, jenom blázen by do sebe něco nechal zapečetit kvůli určitému jedincovi.. Takže ti nevěřím. Pokud by to byla pravda, proč by si se tahala s tamtím, namísto toho aby si šla někam semnou ? Slíbila si mi že budeme trénovat .. A pořád si to odkládalo, a takhle to bylo pořád ... Připadal jsem si jako idiot ... *bylo toho eště hodně, co jsem chtěl říct, ale nechtěl jsem mluvit jen o sobě a tak jsem dál mlčel, jenom jsem se na ní díval a přitom se lehce mračil.*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 9:44 am

Máš pravdu.. Je v tom ešte niečo.. Moje oči.. *priloží si ruku ku tvári a ukazovákom a prostredníkom si zavrie oči,* ..už dlho nevydržia a ja oslepnem natrvalo.. Vďaka tej bytosti budem schopná existencie aj bez očí.. *ruku spustí k telu a oči otvorí. Pozrie sa priamo na Ryuua,* Ryuu.. *nevedela, čo mu má na to povedať.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 9:50 am

Ryuu Ōkami
*posumál jsem se, chvíli to trvalo ale nakonec jsem se dostal k "moci" mé pravé já, a proto jsem cuknul rukou, nakonec jsem jí chytnul druhou ruku, protože mě pořád objímala a dal jí pryč* Gomenasai ... Namine, nejlepší bude to co jsem udělal, protože ... Protože ty si Hokage a já jsem pitomej Jinchuuriky ... A právě proto musím odejít .. A nevracet se, pokud by lidé viděly jak se přátelíme dal, nejspíše by tě to schazovalo a ubýralo autority, a to nechci ... *znova jsem se pousmál a otočil se k ní zády, nakonec jsem zavře oči a stál, chtěl jsem jít, ale naopak ani nechtěl, nakročil jsem a oči otevřel, jedno oko bilo čistě modré a druhé bylo naopak rudé, jako krev, zdeformovalo se i mé tělo, a čelist, polovina měla místo špíčáku delší tesák, druhá ne, bylo to divné, velmi divné, jako by se mé polovičky spojily dohromady díky téhle jedné věci, jako by se poprvé na něčem schodly*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 9:59 am

*Po jeho slovách ju doslova bodlo pri srdci.. Nie, rovno do srca to schylata. Vedela, že to v dedine nemal ľahké. A ona s tým nemohla nič robiť. Musela dedinu chrániť, nemohla sa im otočiť chrbtom, ale na druhej strane, nemohla sa otočiť chrbtom ani Ryuuovi.* Ryuu, ak chceš skutočne odísť.. Nebudem ti brániť.. Nechcem, aby si sa zbytočne trápil.. Pohľadom na mňa.. a na dedinčanov, ktorí nič nechápu.. Nechápu, čo to obnáša mať v sebe niečo také ako je Kyuubi.. Stal si sa obetným baránkom, aby tí zadubenci mohli žiť v pokoji, aby ich neohrozoval deväťchvostý.. Jedno mi však sľúb.. Že sa znova uvidíme.. A je mi jedno, kto si čo pomyslí.. Netrápia ma ich názory..
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 10:08 am

Ryuu Ōkami
*sklopil jsem hlavu, tak aby si mi neviděla do tváře protože jsem věděl že se semnou něco děje, zavřel jsem oči a nakonec se otočil proti tobě* Víš, abych pravdu řekl, čekal jsem jinou odpověď ... *zasmál jsem se naivně a nakonec ji obejmul, nevěděl jsem proč, asi protože mi na ní záleželo a její slova mě potěšila* Odcházet nechci, jenom ... Něco se semnou děje a já nevím co, nechci nikomu ve vesnici ublížit a proto jsem musel odejít, viděla si přeci co se stalo ve vesnici ... A vše kvůli mě *vyhrklo to ze mě, jako bych se to ze sebe snažil vypustit a zapomenout na to*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 10:14 am

Ja ťa z dediny vyháňať nechcem.. Ale na druhej strane chcem obyvateľov chrániť, ale chcem mať aj teba po svojom boku, preto ti nebránim, aby si odišiel.. Viem, že budeš vporiadku a kedykoľvek si ma môžeš nájsť.. Tak isto aj ja teba.. Byť v jednej dedine nič neznamená.. *keď sa otočí smerom k nej, sama urobí niekoľko krokov dopredu, aby bola tesne pred ním,* hlavné je to, čo človek cíti.. *vezme mu ruku a priloží mu ju na miesto, kde sa nachádza jej srdce. Ruku mu tam pridrží a to isté urobí so svojou rukou, ktorú nasmeruje zasa na jeho hruď smerom ku jeho srdcu.* ..priamo tu..
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 10:20 am

Ryuu Ōkami
Nejspíš mi za to vrazí a odletím, jako před chvílí, ale možná také ne .. A jak se říká, za zkoušku člověk nic nedá ... *pomyslel jsem
si rukou ti sjel po břiše dolů a promluvil* Gomenasai ... *pousmál jsem se a vášnivě tě políbil, bylo hodně přiležitostí kdy jsem tohle chtěl udělat, ale nikdy jsem nezískal odvahu, až teď, nejspíše díky mému druhému já, přece jen mi v něčem pomohlo, konečně jsem našel něco v čem je dobré, a v čem je hlavně stejné jako já ... *
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 10:25 am

*Vyviedlo ju to dosť z miery. Úplne ju to uviedlo do rozpakov. Netušila, čo má robiť.. Takúto reakciu vôbec nečakala. Len potichu držala, pričom zatvorila oči a ruku z tvojej hrudi pomaly uvolnila a spustila k telu. Bol však cítil jemný náznak opätovania.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeWed Jan 22, 2014 10:04 pm

Ryuu Ōkami
*po chvíli jsem lehce ucuknul a podíval se na tebe* Heh, gomenasai ... Ale, musel jsem to udělat ... *lehce jsem se červenal a pousmál se* P-prosím .. Odpusť mi mé přitroublé chování .. *Řekl jsem to tichým hlasem, byl jsem na váškách co udělá teď, ale za ten pocit to stálo .. .Bylo to tak přijemné, nikdy jsem se takhle necítil, nevěděl jsem co to bylo, ani proč to bylo, ale jedno jsem věděl, teď z vesnice rozhodně odcházet nebudu, ať udělá cokoliv ... Já nebo ona, vždycky se budu snažit stát při ní .. Ať to stojí cokoliv.
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 3:27 am

*pokrútila hlavou a pousmiala sa. Úsmev jej však zmizol, keď od neho odstúpila o krok dozadu,* Tak bež.. *pohľadom smeruje na vodnú hladinu, jemne do strany. Potom pohľad dvihne k nemu a znova sa nanho usmeje,* ..kým si to nerozmyslím..
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:15 am

Ryuu Ōkami
*na prázdno jsem polknul a pak promluvil* Klidně si to rozmysli .. Já už se totiž rozhodl ... *přistoupil jsem k tobě blíž a kouknul do země, potom tě chytnul za ruku* Je mi jedno, co ke mě cítíš ty ... Vím co cítím já k tobě ... To mi stačí ... *pousmál jsem se a najednou jsem stichl, v mé hlavě stichlo i vše kolem mě a nejednou jsem promluvil, úplně jiným hlasem* On se rozhodl .. Já ne ... *pousmál jsem se a ruku silně stiskl*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:46 am

*Trochu skrčí čelo od bolesti,* Pusť maa.. *zavrčala naňho. Vedela, že toto Ryuu nie je.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 8:50 am

Ryuu Ōkami

Copak, něco se ti snad nelíbí? *pousmál jsem se, snažil jsem se vše vrátit do normálu, ale prostě to nešlo ... Bál jsem se že jí něco udělám, a snažil jsem se "prokousat" přez svojí horší stránku ... v duchu jsem řval ... Tak hlasitě jak jen to šlo ... pořád jsem si to opakoval ale ani tak to nešlo, nakonec jsem jí ruku pustil, a padnul na kolena, koukal do země a třeštil oči, snažil jsem se na ní nedívat*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:09 am

*Hneď ako padol na kolená, klakla si tiež. Nechcela naňho pozerať z výšky. Nechcela, aby sa cítil pri nej zle..* Ryuu.. *ruku si položila na jedno z jeho ramien,* si silný.. Ty sa len tak ľahko nevzdávaš.. Nemôžeš.. *nemohla mu nijako inak pomôcť, mohla tu byť maximálne preňho. Tento boj si však musel vybojovať on sám.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:16 am

Ryuu Ōkami
*po chvíli křik začal ustupovat, mé druhé já, ale ne ...* N-N-Namine ... *vyhrklo ze mě, a pak jsem se chytnul za uši* To bolí .... *zavřel jsem oči*
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:18 am

Eh? P-počkaaj.. Čo tým myslíš? *vôbec netušila o čom hovorí*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:21 am

Ryuu Ōkami
Já nevím co to je ... ! *řekl jsem svírajíc se v bolestech, ale po chvíli to začalo ustávat, svalil jsem se k zemi a otevřel oči, jediné co jsem viděl byla Namine a tak jsem se pousmál a vyhrklo ze mě* J-jsi krásná .. *lehce jsem zčervenal, ani jsem nevěděl proč ale prostě jsem to řekl,vyhrklo to ze mě jakoby nic ..
Návrat nahoru Goto down
Namine
KAGE
KAGE
Namine


Poèet pøíspìvkù : 672
Join date : 22. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:26 am

Nestraš ma.. *načiahne sa k nemu, keď vidí, že jeho svaly povolili a nie sú už napäté,* Bááka.. ako môžeš teraz myslieť na také veci.. *jemne nafúkne tváričky a zľahka jej tvár naberie červený odtieň. Väčšinou bola úplne, ako ľadová princezná, ale pri Ryuuovi.. to bolo niečo celkom iné.*
Návrat nahoru Goto down
Maňásek

Maňásek


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeThu Jan 23, 2014 9:28 am

Ryuu Ōkami
*pomalým pohybem jsem si sednul, chytnul jsem tě za ruku a pousmál se* Prostě jsem takovej ... Gome, ale tak už to je .. *kouknul jsem do země* Pokud ti to ale vadí ....
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 7:59 am

Přijdu do Údolí konců. Yuki. Pomyslím si. Jdu ke břehu jezera a sednu si. Na její zamrzlou hladinu přiložím dlaň.
Návrat nahoru Goto down
Hyota Hitsumaru
Nukenin
Nukenin
Hyota Hitsumaru


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 23. 12. 13

Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 9:59 am

Odejdu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitimeFri Jan 24, 2014 7:51 pm

*pridem sem* dlho som sa neukazoval čo sa asi tak zmenilo všetko *smutne sa pozerá na Madarovú hlavu* Mal si byť mrtvy všetko pokazíš to sú moje plány ty mi ich predplnuješ *potom chvílu mlčí a pomaly prikráča ku jazeru a pozerá sa na svoj odraz* takže teraz zabijem svojho prvého zradcu *mlčím a potom smutne poviem* Hitsumaru Hyota *zostávam tu a vyskočím na konar stromu na ktorom rozmýšlam ako ho netrápiť kvoli tomu že to bol jeho priatel*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolie konca - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolie konca   Údolie konca - Stránka 37 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolie konca
Návrat nahoru 
Strana 37 z 41Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto ultimátna generácia :: Herné miestnosti :: Svet :: Údolie konca-
Přejdi na: